Volbripäev

3.00 

Volbripäeva töölehed. Sisaldab nii eesti keele, matemaatika, liikumise kui ka käelise tegevuse ülesandeid.

Õpetaja: Mariliis Kaasik
Tootekood: MÕV21 Kategooriad: , , Õppeastmed: , ,

Volbripäev

Fail sisaldab:
1. Pusle korrutamisega- Õpetaja prindib välja korrutamistehete lehe ning pildilehe. Õpilane lõikab pildilehe tükkideks (mööda jooni) ning ajab tükid laual segamini. Seejärel korrutab ning liimib iga tehte peale õige vastuse. Kõik on õigesti arvutatud, kui pilt tuleb terviklik kokku. Seejärel saab ka pildi ära värvida.
2. Pusle 100 piires liitmise ja lahutamisega- Põhimõte on sama, mis korrutamise puslel.
3. Ühenda tekst ja nõid- Õpilane ühendab teksti õige nõiapildiga ning täidab tühjad lüngad pildi põhjal.
4. Nõiajutu kirjutamine- Õpilane saab täringu ja töölehe. Õpilane veeretab 1 korra täringut ning saab teada enda loo peategelase nime, teist korda veeretades saab teada, kes on tema lemmikloom ning kolmandal korral veeretades saab teada, mis loos juhtub. Seejärel kirjutab ta jutukese vihikusse/paberile.
5. BINGO- Õpilane saab endale bingoaluse, kus on küsimused koolimajas leiduvate kohtadega. Õpilane loeb küsimuse, mõtleb, kus see võiks olla, otsib selle koha juurest paberi, kus on kirjas üks täht ning kirjutab selle tähe enda lehele küsimuse alla. Võitja on õpilane, kes hüüab üle klassi võlusõna, mis tuleb kokku leitud tähtedest.
6. Nõialapse liikumisülesanded- Õpilane saab lehe ülesannetega (võib olla ka klassi seinal). Mõtleb oma nimetähtedele (nt. M-I-I-A). Teeb tabelis olevad ülesanded tähtede järjekorras.
7. Volbripäev- Tööleht lühitekstiga. Õpilane loeb teksti, moodustab teksti kohta 2 küsimust, laseb klassikaaslasel küsimustele vastata, kontrollib vastused ning joonistab lehe teisele poole pildi.

Hinnangud puuduvad.