Õpetajale

Kallis õpetaja!

See veebileht on loodud just Sulle! Tean omast käest, kui palju aega õpetajal erinevate tööülesannete täitmiseks kulub. Nüüd on Sul võimalus materjalide koostamise pealt aega kokku hoida, et saaksid rohkem aega oma pere või sõprade seltsis veeta. Samas jällegi, kui Sulle meeldib töölehti ja muid huvitavaid materjale koostada ning soovid sellega lisaraha teenida, siis on nüüd Sul suurepärane võimalus seda teha.

Loodan, et Sul on siin lehel lihtne ja mugav toimetada.

Ikka kõike paremat soovides

Kristi Lõbu

Meelespea

Kuidas TIFE lehel osta?
 1. Registreeri ennast kasutajaks täites kõik nõutud väljad.
 2. Vali pealehelt või “Õppevara” alt välja tooted, mida soovid osta, lisades need ostukorvi. Soovi korral võid kasutada filtreid, et soovitud materjal kiiremini üles leida. Vali sobiv õppeaste, õppeaine ja hinnavahemik.
 3. Ostu sooritamiseks täida nõutud väljad ja esita tellimus.
 4. Vali pank, mille kaudu soovid maksta ning kinnita tellimus.
 5. Allalaaditavad materjalid tulevad automaatselt sisestatud e-posti aadressile.

Pärast ostu tegemist leiad materjalid ka oma konto “Allalaadimised” jaotisest. Kuna tegemist on digitaalsete materjalidega, pääsed neile ligi iga seadmega ja igal ajal nii palju kordi, kui soovid.

  Kuidas TIFE lehel müüa?
  1. Registreeri ennast kasutajaks täites kõik nõutud väljad.
  2. Kliki “Minu konto” alt nupule “Loo õppepood”. Poele võid nime ise mõelda.
  3. Täida nõutud väljad ning saada taotlus.
  4. Konto kinnitamise korral tuleb Sulle e-posti aadressile vastavasisuline teade.
  5. Materjalide lisamiseks vali “Õpetaja töölaualt” “Tooted” ning seejärel lisa uus toode.
  6. Täida kõik nõutud väljad. Lisa tootele pealkiri, määra hind, õppeaine ning klass. Klassi sisestamiseks tuleb otsingukasti kirjutada näiteks 1. klass, lasteaed vms. Seejärel kirjuta 1-2 lausega tootekirjeldus. See ilmub tootepildi kõrvale. Lisaks lühikirjeldusele võid kirjutada toote kohta ka pikema kirjelduse. See ilmub tootepildi alla. Seejärel lisa tootekood ning materjali fail. Sobiva tootekoodi võid ise valida.
  7. Ja ongi valmis! 🙂 Kui toode on kinnitatud, tuleb Sulle vastavasisuline e-kiri.
  8. Kõiki tooteid, tellimusi, saldot jms näed “Õpetaja töölaual”.
  9. Kui sa oled oma tooteid juba vähemalt 15 euro väärtuses müünud, võid saata taotluse väljamakseks. Väljamakseid tehakse kord kuus. Pangakonto seadistamiseks vajuta nupule “Makseviisid” ja lisa vajalikud andmed.
  Kes saab TIFE veebilehel müüa?

  TIFE veebilehel materjalide müümiseks peab omama ettevõtet või ettevõtluskontot, mille saab tasuta avada LHV pangas. Ettevõtluskontole laekunud summast arvestatakse automaatselt maha tulumaks 20%. Ettevõtluskonto avanud inimesel ei ole kohustust registreerida end ettevõtjana ega pidada tulude ja kulude arvestust. Rohkem infot leiate siit: https://www.lhv.ee/et/ettevotluskonto.

  Ettevõte, mis on käibemaksukohuslane esitab arve nii, et käibemaks on summa sisse arvestatud. Ettevõtluskonto omanikul ei ole vaja arvet esitada.

  Kui palju maksab, et TIFE lehel müüa?

  TIFE veebilehel puudub kindel kuutasu. Tasuda tuleb vaid müügi pealt. Platvormitasu 20% arvestatakse maha automaatselt iga müügi pealt. Väljamakseid tehakse kord kuus ning minimaalne summa on 15 eurot.

  Mida peaksin teadma seoses autoriõigusega?

  Müüja kinnitab, et materjalid on tema enda koostatud ja kooskõlas autoriõiguse seadusega. Piltide, fotode, jooniste jms kasutamise korral ei ole rikutud autoriõiguse seadust.

  Autoriõiguse seaduse rikkumise korral tehakse Müüjale hoiatus. Korduva rikkumise korral Müüja konto kustutatakse.