Eesti Vabariigi sünnipäev – TÖÖLEHT/ TEGEVUS

2.00 

Missugune näeb Eestimaa välja läbi õpilaste prillide?

Vahva tegevus, millega tähistada Eesti riigi sünnipäeva! 🇪🇪
Millisena näevad õpilased oma kodumaad?

KOMPLEKTI KUULUB
✔️PORTREE ABIJOONIS, mida saab kasutada töölehena või źabloonina. Portree võib õpilane joonistada muidugi ka vaba käega.
✔️PRILLIDE TÖÖLEHT (3tk), millest ühel on teksti kirjutamiseks abistavad jooned, teisel on jooned vaid ühel prilliklaasil ning kolmas prillipaar sobib hästi piltide joonistamiseks.
Seega saab ülesandepüstituse seada meisterdaja vanust ja oskusi silmas pidades – see tegevus sobib nii lasteaeda kui ka kooli.
✔Kuna see tegevus koosneb erinevatest etappidest – portree joonistamine, prillide väljalõikamine, luuletuse või jutu väljamõtlemine ja kirjutamine / joonistamine, prilliraamide kaunistamine, prillide liimimine portreele – saab iga õpilane mingil etapil särada ja teisel jällegi pingutada.
Õpilane, kelle jaoks on tekstiloome veel keeruline, saab pingutuse järel end hästi tunda hoopis prilliraamidele ägedat mustrit joonistades. Õpilane, kelle jaoks on luuletuse väljamõtlemine imelihtne, saab lihvida oma peenmotoorikaoskusi ja prillid eriti hoolsalt mööda joont välja lõigata. Igaühele miskit!

Valminud töödest võib Eesti sünnipäevaks klassiruumi seinale kokku panna lõbusa ja erinäolise galerii -> Meie armas Eestimaa läbi õpilaste prillide! 🤓

Hinnangud puuduvad.