Sõbrapäev – TÖÖLEHED/TEGEVUSED

2.00 

3 SÕBRALIKKU TEGEVUST, et armastuse ja hea tunde purk ikka ääreni täis oleks!

Tööleht 1 ->
✔️Õpilane kirjutab südametesse, mida ta endas armastab, imetleb ja mille üle tunneb uhkust. Esmapilgul lihtne ülesanne võib osade õpilaste jaoks proovikiviks osutuda. See on aga tõhus harjutus enesearmastuse suurendamiseks, mida ei pea üldse ette võtma vaid sõbrapäeva paiku. Heidame pilgu endasse ja teeme iseendale pai!

Tööleht 2 ->
✔️See harjutus tekitab õpilastes alati parasjagu elevust!
✔️Iga õpilane saab purgiga töölehe, mille ta endale meelepärasel viisil kaunistab ja “enda omaks” teeb.
✔️Südametele ja kommidele kirjutavad õpilased kaaslastele tunnustavaid sõnumeid, komplimente ja häid soove, lõikavad hoolikalt välja ning kingivad sõnumisaajale.
✔️Need magusad sõnumid kleebib igaüks oma purki. Kurva tuju korral saab neid maiustusi silmadega süüa ja tuju läheb kindlasti paremaks!
✔️Pinginaabrile ja heale sõbrale on lihtne kaunist sõnumit kirjutada.
Soovitame sõnumisaajaid ka loosida – poiss kirjutab tüdrukule ja vastupidi, poiss poisile ja tüdruk tüdrukule. Ülesandeks võiks anda kirjutada sõnum klassikaaslasele, keda sa veel väga hästi ei tunne. Niiviisi on kindel, et igasse purki satub mitu “maiust”.
✔️See ülesanne mõjub klassikliimale lihtsalt imeliselt!

Tööleht 3 ->
✔️Klassipere kirjutab südametesse häid ja hoolivaid tegusid.
Igal koolipäeval püütakse üheskoos need ellu viia. Koolipäeva lõpus tehakse tagasivaade päevale ning kui hea tegu viidi ellu, värvitakse süda ära.
✔️Postri soovitame panna klassi seinale, et see pidevalt silme ees oleks.
✔️Soovi korral võib heade tegude maratoni asemel ka korralik sprint ette võtta ja head teod ühte nädalasse või isegi päeva mahutada.
✔️Soovitame selle töölehe printida A3 paberile.
Headus kasvatab headust!

Hinnangud puuduvad.