Õppevahendite tööleht: ristsõna, sõnavaraülesanne, segiaetud tähed ning digiharjutused

1.60 

Tööleht õppevahendite kohta (2 lk) ja digiharjutused (5 Learningappsi harjutust ja Quizlet)

Õpetaja: Kärt Hoffmann
Tootekood: oppevahendid1 Kategooriad: , , , , Õppeastmed: , , , , , , , , ,

Tööleht (2 lk) õppevahendite sõnavaraga – kokku 15 sõna (pastakas, käärid, joonlaud, kustukumm, liim, teritaja, vihik, õpik, harilik pliiats, viltpliiats, värvilised pliiatsid, marker, pinal, kleeplint, koolikott). Töölehtedel on sõnavara tutvustav harjutus (kirjuta pildi alla sõna; variandid ette antud), ristsõna, segiaetud tähed, pildi ja sõna ühendamine ning kaks QR koodi digiharjutustele. Sobib väga hästi mitte eesti emakeelega õpilastele igas vanuseastmes, aga miks mitte ka eesti emakeelega algklassiõpilastele.

Töölehtede juurde kuuluvad digiharjutused sama sõnavara kohta, mida saab teha koos klassiga digitahvlil või individuaalselt telefonides.

1) 5 Learningappsi harjutust (kahe harjutuse QR kood on ka töölehel) – ühendamine; pildi alla kirjutamine; kes tahab saada miljonäriks; täherägastik; poomismäng. Lisatud on ka ülesannete QR koodid, mida on mugav slaidiesitlusele kopeerida.

2) Quizleti harjutus (kasutamiseks peab tegema tasuta konto) – hea võimalus klassis sõnavara tutvustamiseks ja kinnistamiseks ning õpilastele iseseisvaks harjutamiseks. Õppimise seisukohalt väga tõhus ja samas kaasahaarav!

Hinnangud puuduvad.