6. klassi inimeseõpetuse kordamine

4.50 

6. klassi kogu aasta jooksul õpitud inimeseõpetuse teemade kordamine + tööleht “Positiivne mõtlemine”
Õpetaja: Laura Loorius
Kategooria: Õppeaste:
Õppematerjal sisaldab:
🟢 Iga teema kohta 1-2 lk kõige olulisemaid teadmisi, mis võiksid õpilasele sellest õppeaastast meelde jääda;
🟢 Õppemängu aluseid (2 erinevat) küsimustega, millele leiab vastuse kordamismaterjalist (olulisi mõtteid koondavatelt lehtedelt).
🟢 Lisaks 6. klassi aasta viimase teema “Positiivne mõtlemine” käsitlemiseks/kordamiseks tööleht positiivsete mõtete suunamise harjutamiseks. Esmalt on välja toodud näited, kuidas negatiivseid mõtteid positiivseks suunata ja siis saab õpilane ka ise oma mõtteid kirja panna.
🟢Kuidas kogu aasta kordamismaterjali kasutada?
Koondatud teadmised tuleks välja printida ja võimalusel lamineerida. Mõne teema kohta tuleb kahepoolne leht, mõne puhul ühepoolne. Kuna aasta lõpus on õues väga mõnus õppida, siis võiks teadmiste lehed paigutada õues eri kohtadesse.
Seejärel on õpetaja valik, kas ta annab suvaliselt mõnele lapsele ühe variandi ja teisele teise variandi mängu alusega VÕI poolele klassile üks ja poolele teine VÕI moodustab rühmad ja rühma peale on üks kindel alus mänguks.
Eesmärk on võimalikult kiiresti eri punktidest leida vastused alusel olevatele küsimustele. Kes esimesena (üksi või rühmaga) vastused leiab ja sõnastab, ongi võitja. Võib teha ka nii, et on vahe-etapid: esimene, kes saab mängualusel ühe rea täis õigete vastustega või esimene, kes saab alusel ühe veeru täis õigete vastustega jne.
Hinnangud puuduvad.