Poster – Heategude bingo (tekstita versioon)

1.50 

Heategude bingo, kuhu saad kirjutada just need head teod, mis Sinu südant soojendavad! Headus kasvatab headust!

Kuidas seda HEATEGUDE BINGOT siis õigupoolest mängitakse?

LASTEAIAS:

❤️ Pliiatsi & Prääniku poster on rühmaruumi seinal. Üheskoos arutatakse, millised teod on heateod. Lapsed toovad näiteid ja õpetaja abiga märgitakse need bingo postrile. Võib välja mõelda ka väikesed sümbolid, et heateod pildikeeles postrile kanda. Iga päev keskendutakse rühmas ühele heateole. Päeva lõpus jagavad lapsed muljeid, kuidas neil läks, kas heategu sai tehtud, kuidas teised käitusid, mis tunde see teguviis neis tekitas jne. Tehtud heateo võib postril ära märkida nt kleepsuga või ruuduke katta kleebitava märkmepaberiga.

KOOLIS:

❤️ Pliiatsi & Prääniku poster on klassi seinal. Iga õpilane kirjutab postrile ühe heateo.  Iga päev keskendutakse klassis ühele heateole. Päeva lõpus jagavad õpilased muljeid, kuidas neil läks, kas eesmärk sai täidetud, kuidas teised käitusid, mis tunde see teguviis neis tekitas jne. Nii saab lausa kuu aega iga koolipäev sooja tunde südamesse!

❤️ Pliiatsi ja Prääniku poster on klassi seinal. Iga õpilane kirjutab postrile ühe heateo. Lapsed valivad ise, millist heategu (ja mitu) nad teha soovivad. Päeva/nädala lõpus tehakse jagamise ring ja kokkuvõte – iga õpilase heategu võib postrile märkida väikese ümmarguse kleepsu abil (saadaval igas kontoritarvetepoes). Lapsed püüavad individuaalseid eesmärke saavutada (nt eesmärk X arv heategusid teha), kuid lõpuks panustab iga õpilane ka klassi Heategude Bingosse – et kõik ruudud saaksid joonest jooneni kleepse täis! 🙂

KODUS:

❤️ Lastetoa seinale passivad just seesugused postrid, mida saab aegajalt täiendada ning mis ei karda pliiatsikriipsu!🙂 Lapsevanem võiks koos lapsega heategusid välja mõelda ning need postrile märkida. Seejärel jääb järele vaid heade tegude tegemise rõõm!

❤️❤️❤️

Tore on muidugi see, et heategude bingot ei pea mängima vaid sõbrapäeval. Seda võib mängida terve sõbrakuu ajal, või miks mitte läbi terve aasta!

 

 

Hinnangud puuduvad.