“NÕUD JA MUUD KÖÖGITARVIKUD komplekt”: leia ühine sümbol. pildikaardid, tööleht, piltsõnastik, juhend tunni läbiviimiseks

3.50 

Mänguline komplekt sõnavara õppimiseks, mis sobib nii koolieelikutele, õpilastele kui ka täiskasvanutele. Sobib mitte eesti emakeelega õpilastele keeletundi ja eesti emakeelega õpilastele tähelepanu ja kiiruse arendamiseks (nooremad õpilased saavad ka kirjutamist harjutada).

 

Komplekti abil saab õppida 31 nõu ja köögitarviku nimetust (täpset sõnade nimekirja näeb eelvaatest piltsõnastikust).

 

Komplekti kuulub:

 

– Mäng “Leia ühine sümbol” (31 kaarti) – tuntud tähelepanumäng, kus kahel kaardil on alati üks ühine pilt. Õpilased peavad kiiruse peale leidma ühise pildi.

 

– Pildikaardid sõnavaraga (31 pildikaarti, ühel lehel 6 pilti). Selle abil saab enne mängima asumist sõnu meenutada või õppida.

 

– Tööleht, kuhu õpilased saavad pildi järele kirjutada sõna (täpselt samad sõnad, mis mängus ja pildikaartidel).

 

– Piltsõnastik, kus kõik 31 sõna on ühel lehel. Seda saab mängimise ajal digiekraanile kuvada või prinditult seinale panna.

 

– Juhend (2 lk), kuidas kasutada seda materjali keeleõppetunnis (seda on ka eelvaates näha). Selle komplekti põhjal saab üles ehitada 1-2 keeletundi (olenevalt õpilaste vanusest, senistest teadmistest ja õppimise kiirusest).