Korrutamismäng “NUMBRISÖÖDIK” (Must Notsu)

3.00 

Musta Notsuga sarnane korrutamismäng “Numbrisöödik”. Õpilastel tuleb koguda paare (korrutamistehe ja vastus). Mäng aitab õpilastel õppida, harjutada ja kinnistada korrutustabelit.

Mäng korrutustabeli (korrutamine 1-10-ga) harjutamiseks ja kinnistamiseks. Mäng sarnaneb Musta Notsu kaardimängule.

Mängus on korrutamistehete kaardid, tehete vastuste kaardid ning “Numbrisöödiku” kaardid. Kaardimängu võib mängida väikestes rühmades. Mäng käib sarnaselt Musta Notsu mängule. Jagage kaardid õpilaste vahel ära. Õpilased peavad kaarte hoidma nii, et teised kaartide esikülgi ei näeks. Kaardid, millel on tehe ja selle vastus moodustavad paari. Õpilased tõmbavad üksteiselt vaheldumisi ühekaupa kaarte. Kui õpilane saab paari, siis pannakse see maha. Võidab see, kes esimesena oma kaartidest lahti saab. Kaotajale jääb kätte paaritu kaart ehk Numbrisöödik.

Komplektis on kokku 48 lehekülge: tehetekaardid, vastustekaardid (100 tehet ja 100 vastust) ning 1 lk Numbrisöödiku kaarte (saate ise otsustada, mitu Numbrisöödiku kaarti mängu panete). Failis on iga tehtekaardi ja vastustekaardi lehe järel lehekülg kaartide tagakülje pildiga, et oleks mugav kaarte kahepoolselt printida (nii on kõikide kaartide tagaküljed ühesugused). Soovitan printida natuke paksemale paberile.

Hinnangud puuduvad.