I ja j õigekirja bingo

0.50 

I ja j õigekirja bingo koos vastustega. Sobib kasutamiseks näiteks Liikuma Kutsuva Kooli bingoalustega (pudelikorkide ja krõpsudega bingo), aga on ka palju muid kasutusvõimalusi.

NB! Töölehte saab vastavalt vajadusele ise muuta.

Õpetaja: Sille Veski
Kategooriad: , Õppeastmed: , ,

I ja j õigekirja bingo on Wordi failina. Selles on 16 ruutu, milles on erinevat tüüpi ülesandeid i ja j õigekirja kinnistamiseks. Olemas on ka vastused õpetajale.

Mõned võimalused kasutamiseks:

  • Liikuma Kutsuva Kooli bingoalustega (pudelikorkide ja krõpsudega). Bingoruudud saab panna nt väikestesse suletavatesse kilekottidesse ja nööriga õues laiali riputada. Õpilane tuleb õpetaja juurde vastust kontrollima ja õige vastuse korral saab pudelikorgi, mille saab alusel oleva krõpsu külge kinnitada.
  • Ruudud on asetatud klassiruumis/koolimajas laiali ja õpilased peavad rühmatööna kõik vajalikud bingoruudud leidma ja seal olevad ülesanded lahendama. Hiljem saab ühiselt kontrollida. Võib teha ka nii, et üks rühm leiab A-d, teine B-d jne.
  • Bingoruudud on tagurpidi pandud tahvlile. Õpetaja/õpilased on teinud 16 silti, kus on iga ruudu täht ja number peal. Keegi võtab loosiga lipiku ja keeratakse ümber vastab ruut. Kõik õpilased saavad korraga ülesannet lahendada. Näiteks võib tõmmata nii kaua erinevaid lipikuid, kui saab mõne rea või veeru täis.

NB! Töölehte saab vastavalt vajadusele ise muuta.

Hinnangud puuduvad.