Halloweeni komplekt

3.00 

🎃Halloweeni komplekt (2. ja 3. klass), 14 lk erinevaid matemaatika ja eesti keele tegevusi

Õpetaja: Lisabet Roos
Kategooriad: , , Õppeastmed: ,
🎃Halloweeni komplekt (2. ja 3. klass)
Komplektis 14 lk, milles on järgnevad tegevused.
🎃Kahekohaliste arvude liitmine üleminekuga. Kokku on kaarte 24 ning need on nummerdatud.
Sobib mänguks “NIHUTA!” Kus kaardid on järjest koridori või klassiruumi seintele lisatud. Õpilased kirjutavad vihikusse järgarvud 1-24ni. Iga õpilane läheb ühe kaardi juurde esialgu seljaga. Kui õpetaja annab märku mängu algusest siis õpilases pööravad end ümber ja lahendavad tehte vihikusse vastava arvu juurde. Kui tehe lahendatud pööravad end taas ümber. Kui õpetaja hõikab “nihuta!” liiguva kõik õpilased pärispäeva järgmise kaardi juurde ja hakkavad kohe lahendama, kui valmis pööravad end ümber. Mäng jätkub kuni õpilane on oma algse kaardi juurde tagasi jõudnud.
Veel võib kaardid lihtsalt seinetele panna ja õpialased peavad need leidma ning lahendama vihikusse.
🧌Koletiste püüdmine, lauamäng. Teemaks täht arvu tähisena: vähendaja ja vähendatava leidmine.
🧹Nõialuud, teemaks mõõtmine. Komplektis on andmeleht ning 12 luuda, mis tuleb klassi või koridori seintelt üles leida, joonaluaga mõõta ning vastava numbri juurde luua pikkus kirja panna.
⚰️Loendamine ja töö tabeliga. Tuleb leida ning loendada erinevad Halloweeniga seotud esemed. Tulemused tabelisse kanda ning tulemusi võrrelda.
🎲Halloweeni loo kirjutamine. Täringut veeretades saab õpilane endale erinevad loo elemendid, millest lähtivalt tuleb lugu kirja panna.
🧪Nõiajoogi retsepti kirjutamine.
🏰 Kummitustemaja müügikuulutuse kirjutmine.
Hinnangud puuduvad.