“Asjad koolikotis (õppevahendid jm)” – komplekt: leia ühine sümbol, pildikaardid (31), tööleht, piltsõnastik

3.50 

Mänguline komplekt sõnavara õppimiseks, mis sobib nii koolieelikutele kui ka täiskasvanutele. Sobib mitte eesti emakeelega õpilastele keeletundi ja eesti emakeelega õpilastele tähelepanu ja kiiruse arendamiseks (nooremad õpilased saavad ka kirjutamist harjutada).

Komplekti abil saab õppida 31 eseme nimetust, mis on koolikotis. Peamiselt on tegu õppevahenditega (täpset sõnade nimekirja näeb eelvaatest.)

Komplekti kuulub:

– Mäng “Leia ühine pilt” – tuntud tähelepanumäng, kus kahel kaardil on alati üks ühine pilt. Õpilased peavad kiiruse peale leidma ühise pildi. Mängida tuleks gruppides (2-5 inimest). Mängimise juhend on komplektiga kaasa (vt eelvaadet).

– Pildikaardid sõnavaraga, mida mäng sisaldab. Selle abil saab enne mängima asumist sõnu õppida või meenutada.

– Tööleht, kuhu õpilased saavad pildi järele kirjutada sõna (täpselt samad sõnad, mis mängus).

– Piltsõnastik, kus kõik 31 sõna on ühel lehel. Seda saab mängimise ajal digiekraanile kuvada või prinditult seinale panna.

– Juhend (2 lk), kuidas kasutada seda materjali keeleõppetunnis (see on ka eelvaates näha). Selle komplekti põhjal saab üles ehitada 1-2 keeletundi (olenevalt õpilaste vanusest, senistest teadmistest ja õppimise kiirusest).

NB! See on väga hea komplekt selleks, et sõnu õppida ja korrata. See pole lihtsalt lõbus mäng, vaid sellega saab tõesti väga hästi ja haaravalt sõnavara harjutada. Õpilased armastavad seda mängu!