TAGURPIDI SORTEERIMINE

2.00 

SORTEERIMISE MÄNG, MILLE EESMÄRK ON,  ET LAPS TUVASTAB PILTIDE GRUPILE  ÜHISE NIMETAJA – ASETADES A5 KAARDILE ÕIGE SÕNAKAARDI. FAILIS ON KOKKU 24 TEEMAT . KAARDI SUURUSED ON A5.

 

Õpetaja: Kristi Roosvalt
Kategooriad: , Õppeaste:

SELLES FAILIS ON SORTEERIMISMÄNG VEIDI TEISTPIDI. OLEMAS ON 24 A5 SUURUST KAARTI, MILLEL ON PILDID. IGAL KAARDIL ON ERLADI TEEMA. LISAKS ON 24 SÕNAKAARTI,MILLEL ON SIIS KIRJAS IGA PILDIKAARDI ÜHINE NIMETAJA. MÄNGU PÕHIMÕTE ON, ET LAPS PEAB LEIDMA IGALE A5 KAARDILE ÜHISE NIMETAJA ASETADES SÕNAKAARDI ÕIGELE A5 KAARDILE. NT. KUI KAARDIL ON PILDID ERINEVATEST AMETITEST, SIIS NENDE ÜHINE NIMETAJA ONGI AMETID. SELLEST SAAKS TEHA MÄNGU, KUS KIIRUSE PEALE SAAVAD LAPSED LEIDA KAARTIDELE ÜHISE NIMETAJA. VÕI SIIS SAAB ÕPETAJA KOOS LAPSEGA ARUTADA PILTIDE ÜLE JA LAPS SAAB ARVATA JA VEERIDA SÕNAKAARTE, MILLE SEAST LEIDA ÕIGE.

TEEMAD ON: VÄRVID, MARJAD, PUTUKAD, LILLED, LINNUD, KÖÖGIVILJAD, KODULOOMAD – JA LINNUD, KOSMOS, METSLOOMAD, PUUVILJAD, MUUSIKA, RIIDED, AMETID, PEREKOND, MÖÖBEL, NÕUD, KEHAOSAD, TÄHED, NUMBRID,TOIT, ILM, MASINAD, SPORT JA 12 KUUD.

Hinnangud puuduvad.