Rollimängud kõnelemisoskuse arendamiseks

5.00 

Õppematerjal koosneb kolmest erinevast rollimängust: “Lõkkeõhtu rahvusvahelises laagris”, “Londonis eksinud” ja “Töövestlusel”. Lisaks tuleb kaasa värviline ja peamisi Londoni vaatamisväärsusi tutvustav linnakaart!

Kategooria: Õppeastmed: , ,

20 lk õppematerjal koosneb kolmest erinevast rollimängust ning on mõeldud 6. klassi õpilastele kõnelemisoskuse arendamiseks inglise keele tundides. Olenevalt õpilaste keeletasemest, saab õppematerjali kasutada ka 5. ja 7. klassis. Rollimängud võimaldavad õpilastel teemakohast sõnavara ja ajavorme korrata, küsimusi moodustada ja neile vastata ning koostööoskust arendada.

Iga rollimäng koosneb kolmest osast: tutvustus, õpilastele jagatavad rollikaardid ja rollimängude läbiviimise protseduuri kirjeldus. Viimane sisaldab ettevalmistust rollimänguks, rollimängu ja kokkuvõtet rollimängust. Eraldi on märgitud õpetajatele ja õpilastele mõeldud lehed, mis lihtsustavad ettevalmistust. Londoni rollimänguga tuleb kaasa ka värviline linnakaart, millel on kujutatud kõik peamised Londoni vaatamisväärsused.

Hinnangud puuduvad.