Reklaami analüüsimise tööleht
1.50 €
Õpilastega õues jalutuskäiguks ja reklaamide analüüsimiseks.
Õppematerjalil ei ole veel müüke. Ole esimene, kes selle ostab!
Hinnangud puuduvad.
1.50 €
Õpilastega õues jalutuskäiguks ja reklaamide analüüsimiseks.