Õppevahendid – õppematerjalide komplekt keeleõppeks

3.00 

Materjal õppevahendite nimetuste õppimiseks (15 sõna). Komplekti kuuluvad töölehed, erinevad pildikaardid, bingo, rääkimiskaardid, plakat ning digiülesanded. Sobib hästi mitte eesti emakeelega õpilaste õpetamiseks.

Materjali abil õpitakse selgeks 15 sõna: pastakas, käärid, joonlaud, kustukumm, liim, teritaja, vihik, õpik, harilik pliiats, viltpliiats, värvilised pliiatsid, marker, pinal, kleeplint, koolikott.

Komplekti kuuluvad:

  • Tööleht “Mis asjad on koolikotis?” (2 lk) – sõnavara tutvustav ülesanne (kirjuta pildi alla sõna, variandid antud); ristsõna; segiaetud tähed; pildi ja sõna ühendamine; 2 QR koodi Learningappsi harjutustele (ühenda pilt ja sõna + kirjuta pildi alla õige sõna).
  • Sõnarägastik “Mis on sinu koolikotis?” – Leia sõnarägastikust 11 sõna ja kirjuta need piltide alla.
  • Digiharjutuste lingid ja QR koodid – 5 Learningappsi harjutust (ühenda pilt ja sõna; kirjuta pildi alla sõna; kes tahab saada miljonäriks; poomismäng; sõnarägastik) + Quizlet.
  • Bingokaartide komplekt – 20 erinevat bingokaarti. Õpetaja ütleb sõna ja õpilased otsivad seda enda bingoaluselt. Võimalusel võiks bingoalused lamineerida, et mängu saaks korduvalt mänguda.
  • Rääkimiskaardid “Minu koolikotis on…” – 16 erinevat kaarti. Õpilane saab kaarti ja räägib piltide järgi, mis on tema koolikotis. Seejärel vahetab ta paarilisega kaarti ja läheb järgmise inimese juurde. Ülesanne annab võimaluse kümneid kordi sõnavara läbi harjutada.
  • 15 pildikaarti – pildi all on kirjas sõna.
  • 15 pildikaarti – sõna ja pilt on eraldi. Nii saab mängida erinevaid sõnavara mänge. Näiteks pannakse pildid tahvlile. Seejärel saab iga õpilane ühe sildi ja peab selle panema õige pildi juurde.
  • 15 väikest pildikaarti ja sõnakaarti. Õpilased saavad individuaalselt või paarides mängida erinevaid keelemänge. Mõned variandid: 1) ühenda pilt ja sõna; 2) pane pildid tähestiku järjekorda; 3) võta ümbrikust pilt ja ütle, mis see on; 4) pildid pannakse laua peale – üks paariline ütleb sõnu ja teine otsib õige pildi; 5) leia paariline – pilt ja sõna on paaris.
  • A3 plakat “Minu koolikotis on…” – plakati pean on õppevahendi pilt ja nimetus.

Kõik materjalikogu osad on saadaval ka eraldi: TIFE

Hinnangud puuduvad.