Ristsõna “Kui hästi tunned toiduaineid?”
1.50 €
2 ühesuguse raskusastmega toiduainete ristsõna 4.-6.klassile.
16 küsimust
Õppematerjali on müüdud 1 korda.
Hinnangud puuduvad.
1.50 €
2 ühesuguse raskusastmega toiduainete ristsõna 4.-6.klassile.
16 küsimust